سیمینار مدیریت خشم

sreu_admin
شنبه ۱۴۰۰/۹/۲۰ - ۹:۲۸
dffgg

مرکز مشاوره و روان درمانی پوهنتون تعلیم وتربیه کابل جهت رشد و ارتقای کیفیت صحت روان محصلان این پوهنتون فعالیت مینماید، این‌بار سیمینار نیمه روزه‌ یی‌ را تحت عنوان مدیریت خشم برای کارمندان بخش اداری پوهنتون به روز یکشنبه تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۴، با حضور داشت محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی معاون امور علمی پوهنتون، محترم انجنیر سردارولی عاجز معاون امور مالی و اداری پوهنتون، آمرین و مدیران بخش های مختلف اداری تدویر کردند.

سیمینار مذکور با تلاوت از آیاتی ملکوتی آغاز گردیده و در ادامه محترم مفتی عبدالکریم آمر خدمات محصلان در رابطه موضوع صحبت نموده و از مسؤل مرکز مشاوره خواستند که برنامه های زیاتری را جهت رشد و ارتقای کارمندان این پوهنتون در نظر گیرند. سپس توسط محترم ظاهر صمیم مسؤل مرکز مشاوره پوهنتون در رابطه به انواع و عوامل خشم در جامعه صحبت نموده و راه های حل آنرا به اشتراک کننده گان سیمینار بیان کردند و تفهیم نمودند که چطور بتوانیم خشم خود را در جامعه و محیط خویش حفظ و مدیریت نماییم تا یک زنده‌گی بهتر و خوشی داشته باشیم. در اخیر برنامه با پرسش و پاسخ خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰
Background image

بازدید هیات محترم مقام وزارت تحصیلات عالی از پوهنتون بلخ

هیات از مقام محترم وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست محترم مولوی صاحب حقانی رییس ریاست تحقیق، تالیف و ترجمه مقام وزرات، مشاور امور آکادمیک مقام وزارت تحصیلات عالی، رییس ریاست نظارت و ارزیابی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۶
Background image

۲۳ جدی ۱۴۰۰

مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزیر تحصیلات عالی طی یک کنفرانس مطبوعاتی در رابطه به آغاز دروس پوهنتون های دولتی و سایر دستاورد های وزارت تحصیلات عالی به خبرنگاران معلومات داده به سوالات. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۲
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون

شورای علمی پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به روال عادی، به ساعت ۱۰:۰۰ قبل از ظهر تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶، تحت ریاست محترم پوهاند جمشیدخان رشیدی با تلاوت چند آیات از قرآن مجید آغاز و درمورد آجندای. . .

BACK TO NEWS