رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه کابل با مسوولین سازمان P.T.S دیدار کرد!

sreu_admin
شنبه ۱۴۰۲/۸/۲۷ - ۱۱:۱۴
4455

روز دوشنبه مؤرخ ۲۲/۸/۱۴۰۲ هــ.ش مطابق ۲۸/۴/۱۴۴۵ هـــ.ق رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه کابل با مسوولین سازمانِ(P.TS (PINNACLE TEACHING SOLUTION دیدار کرد.

در جلسه فوق رئیس، معاون امور علمی، معاون تحقیقات علمی و مجله پوهنتون تعلیم و تربیه کابل و مسوولین سازمان فوق اشتراک داشتند.

در آغاز، محترم دیوید آلن لندسی, در سخنان خویش گفتند: که به مدت (40)چهل سال می‌شود که این سازمان در کشورهای آسیایی برای رشد استادان فعالیت دارند و اهداف عمدۀ این سازمان ایجاد سیمینارها کوتاه مدت برای رشد استادان در بخش روش‌های تدریس و مهارت‌های زبان انگلیسی می‌باشد تا در این بخش برای ارتقای روش‌های تدریس، ارائه تعلیم و رشد بهتر سازی مواد تدریسی کار شود، افزودند این سازمان در نظر دارد که ماه ثور و جوزا سال آینده، در بخش‌های یادشده سیمنارها برگزار نمایند و از رهبری پوهنتون در این بخش خواهان همکاری می‌باشیم.

بعداً، محترم شیخ الحدیث مولوی سید بشیر آغا"هاشمی" ضمن خوش آمدید گویی به اشتراک کننده‌گان جلسه، راجع به برگزاری سیمینارها ابراز خرسندی نموده، افزودند: رهبری پوهنتون تعلیم و تربیه کابل در برگزاری این سیمینارها همکاری لازم خواهد کرد.

قابل ذکر است، به استادان پوهنتون در سال روان، از طرف این سازمان، سیمینارها برگزار گردیده بود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۲۲
Background image

پوهنتون تعلیم و تربیه کابل برای سال 1445 در رشته ذيل به کادر علمي جديد ضرورت دارد

پوهنځی زبان و ادبیات دیپارتمنت ترکی ، تعداد بست (۱) قشر ذکور بار چهارم درجه تحصیل داکتر، ماستر و لیسانس

بناً اشخاصی که دارای درجه تحصیلی ذکر شده باشند از تاریخ 1445/5/21 الی 1445/6/1. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۴ - ۹:۵۳
Background image

امتحانِ تخصصی(تحریری) بست‌های کادری پوهنتون‌های تعلیم و تربیه کابل، وردگ و موسسه تحصیلات عالی لوگر اخذ گردید!

امتحانِ تخصصی بست‌های کادری دیپارتمنت‌های روان‌شناسی، تعلیم و تربیه نابینایان، انگلیسی، تکنالوژی معلوماتی، سیستم‌های معلوماتی، تعلیمات کمپیوتر، کیمیا، محیط زیست و مدیریت آموزشی پوهنتون. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۴ - ۹:۴۷
Background image

محفل فراغت محصلین سال (۱۴۰۲) پوهنتون تعلیم و تربیه کابل برگزار گردید!

روزِ سه شنبه موُرخ ۷/۵/١۴۴۵ ه.ق مطابق ۳۰/٨/۱۴۰۲ه.ش محفل فراغت محصلین پوهنځی‌های (کمپیوتر ساینس، علوم اختصاصی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، علوم تربیتی و مسلکی، روانشناسی و علوم اجتماعی). . .

BACK TO NEWS