اطلاعیه !

sreu_admin
8876

به اطلاع علاقه مندان تحصیل در برنامه ‏های ماستری پوهنتون تعلیم و تربیه کابل رسانیده می‏ شود که روند توزیع فورمه‏ های جدیدالشمولان برای جذب در رشته‏ های (رهبری و مدیریت آموزشی، تعلیم و تربیه ،انگلیسی تیسول، ادبیات فارسی دری، ادبیات پشتو و فقه با گرایش تعلیم و تربیه اسلامی) سر از امروز مورخ3-8-1401 مطابق 29-3-1444 برای ذکور واناث آغاز گردیده است واجدین شرایط میتوانند غرض اخذ فورم شمولیت به معاونیت امور محصلان پوهنتون مراجعه نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷ - ۱۳:۲۲
Background image

اطلاعیه پوهنتون تعلیم و تربیه کابل!

به اطلاع عموم داوطلبان که در کانکور ۱۴۰۱ در رشته های مختلف پوهنتون تعلیم و تربیه کابل موفق شده اند رسانیده می شود. که سر از روز یکشنبه و دوشنبه مؤرخ ۶ و ۷ قوس ۱۴۰۱ همراه با تذکره تابعیت . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۸ - ۸:۵۸
Background image

اطلاعیه !

به اطلاع کاندیدان محترم بست های کادری دیپارتمنت های روان شناسی عمومی (ذکور)، تعلیم وتربیه عمومی (ذکور)، سیستم های معلوماتی (ذکور و اناث)، بیولوژی (ذکور) پوهنتون تعلیم و تربیه کابل و . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۸ - ۸:۵۵
Background image

اطلاعیه !

به اطلاع علاقه مندان تحصیل در برنامه ‏های ماستری پوهنتون تعلیم و تربیه کابل رسانیده می‏ شود که روند توزیع فورمه‏ های جدیدالشمولان برای جذب در رشته‏ های (رهبری و مدیریت آموزشی، تعلیم و . . .

بازگشت به اطلاعیه ها