نشستِ بورد مشورتی آمریت دعوت و ارشاد پوهنتون تعلیم و تربیه کابل برگزار گردید!

Yasin
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۸:۴۱
98

روز یک‌شنبه مؤرخ 29/10/1444 هــ.ق. نشستِ بورد مشورتی آمریت دعوت و ارشاد پوهنتون تعلیم و تربیه کابل با حضور معاونینِ، مالی و اداری و امور محصلان پوهنتون، آمر دعوت و ارشاد، استادانِ پوهنځی علوم اسلامی در تالار کنفرانس‌ها پوهنتون تعلیم و تربیه کابل برگزار گردید.

مجلس فوق با تلاوتِ چند آیاتِ از کلام مجید آغاز گردید.

نخست جنابِ مولوی ذبیح الله “عابد” آمر دعوت و ارشاد پوهنتون راجع به مجلسِ فوق گفتند: اعضای بورد مشورتی با آمریتِ دعوت و ارشاد در تطبیق احکام اسلامی و رسانیدنِ احکام اسلامی به جامعه، مشوره‌ها و در رهنمایی راه‌های درست همکار باشند.

اعضای بورد مشورتی به آمریت دعوت و ارشاد اِطمنان دادند که به هر نوع همکاری آماده هستند و در تطبیق احکام اسلامی وجیبۀ دینی و ایمانی خویش را ادا خواهد کردند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۸:۴۸
Background image

ورکشاپ مهارت‌های شغلی محصلانِ پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به پایان رسید

آمریتِ انسجام خدمات محصلان پوهنتونِ تعلیم و تربیهٔ کابل ، ورکشاپ جهت تقویت مهارت‌های شغلی محصلان این پوهنتون برنامهٔ آموزش Soft Skil (مهارتهای نرم افزار) را به پایان رساند.

مجلسِ فوق. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۸:۴۱
Background image

نشستِ بورد مشورتی آمریت دعوت و ارشاد پوهنتون تعلیم و تربیه کابل برگزار گردید!

روز یک‌شنبه مؤرخ 29/10/1444 هــ.ق. نشستِ بورد مشورتی آمریت دعوت و ارشاد پوهنتون تعلیم و تربیه کابل با حضور معاونینِ، مالی و اداری و امور محصلان پوهنتون، آمر دعوت و ارشاد، استادانِ. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۸:۳۸
Background image

افتتاحیه محفل مسابقات سالانه فوتبال بین پوهنځی های، پوهنتون تعلیم وتربیه کابل!

روزسه شنبه مؤرخ24/10/ 1444/هــــــ.ق. با حضور معاونین پوهنتون، رؤسای پوهنځی‌ها، استادان، آمرین اداری، کارمندان اداری و محصلان مسابقات فوتبال بهاری به هدف شناسایی (۲۴) بازی‌کن برتر از. . .

BACK TO NEWS