پایان برنامه آموزشی امور مالی و تدارکاتی برای مسوولین نهادهای تحصیلات عالی مرکزی و ولایات!

keu_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۰
4544

روز یکشنبه موُرخ ۸/٨/١۴۴۵ ه.ق مطابق ۲۹/۱۱/۱۴۰۲ ه.ش برنامه آموزشی امور مالی و تدارکاتی برای مسوولین نهادهای تحصیلات عالی مرکزی و ولایات با حضورداشت سرپرست وزیر تحصیلات عالی، معینان و رؤسای تحصیلات عالی، رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه کابل، روئسا و معاونین پوهنتون‌های مرکز و ولایات و معاونین پوهنتون تعلیم و تربیه کابل به پایان رسید.

روز پایانی ورکشاپ با تلاوتِ چند آیاتِ از قران‌مجید آغاز گردید.

در آغاز، محترم محمد حامد"حسیب" معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، ورکشاپ فوق را یک دستاورد موفق دانسته، افزودند: بعد از این ورکشاپ مسوولین پوهنتون‌ها در بخش‌های مالی و تدارکاتی هیچ نوع مشکلات نخواهند داشت.

در جریان روز پایانی ورکشاپ سرپرست وزیر صاحب تحصیلات عالی راجع به ختم ورکشاپ به گونه موفق ابراز خرسندی نموده و برای مسوولین پوهنتون‌ها راجع به انجام دادن فعالیت‌های بهتر در وظایف کاری خویش و خدمت نمودن به فرزندان کشور توصیه‌های لازم نمودند.

محترم شیخ الحدیث مولوی سید بشیر آغا "هاشمی" رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه که در کنفرانس فوق اشتراک داشتند از تمام کارمندان پوهنتون تعلیم و تربیه کابل جهت همکاری با مسوولین وزارت تحصیلات در ورکشاپ فوق، تشکری کردند.

قابل ذکر است ورکشاپ فوق بعد از پنج(۵) روز به پایان رسید و با مسوولین پوهنتون‌های مرکز و ولایات در بخش‌های(بودیجه عامه و اهمیت آن، بودیجه عامه و سیاست‌های مالی، مفاهیم اساسی، تثبیت نیازمندی و مراحل تدارکاتی، پلانگذاری تدارکاتی، فورمه‌های معیاری و پروسه‌های داوطلبی) مالی و تدارکاتی معلومات مکمل شریک گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۳۰ - ۱۱:۲۵
Background image

رئیس پوهنتونِ تعلیم و تربیه کابل با مسوولین پوهنتون خصوصی سلام دیدار کرد!

روز چهارشنبه مؤرخ ۸/۱۰/۱۴۴۵ هـــ.ق. ۲۹/۱/۱۴۰۳ ه.ش محترم شیخ الحدیث مولوی سید بشیر آغا"هاشمی" با مسوولین پوهنتون خصوصی سلام در دفتر کاری خویش ملاقات کرد.

در آغاز، محترم شیخ الحدیث مولوی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۷ - ۱۵:۳۵
Background image

اطلاعیه پوهنتونِ تعلیم و تربیه کابل!

به اطلاع تمام محصلین دوره لیسانس پوهنځی‌های نُه گانه پوهنتونِ تعلیم و تربیه کابل رسانیده می‌شود که دروس سمستر جدید سال 1403، روز شنبه موُرخ1/2/1403.ه.ش مطابقِ 11/10/1445 هـ.ق. آغاز می. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۶ - ۱۰:۲۲
Background image

به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیام مبارکی رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه کابل!

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ

(تَقَبَّلَ اللهُ مِنَّا وَمِنْكُمْ صَالِحَ الْأَعْمَالِ)

محترم شیخ الحدیث سید بشیر آغا"هاشمی" رئیس پوهنتون تعلیم و تربیه کابل، عید سعید فطر. . .

BACK TO NEWS